Išskirtinis interjeras ir įtempiamos lubos

Išskirtinis interjeras ir įtempiamos lubos

Jau praėjusiais metais visi skleidėmės ir bandėme atrasti save bei savo stilių, todėl nekeista, kad individualumas bei išskirtinumas neblėsta ir toliau. Tiesa, visi namuose ar biure bando sukurti išskirtinumą pasitelkdami skirtingus interjero dekoravimo sprendimus. Vieniems labiau priimtina aplinką dabinti pagalvėlėmis, skulptūromis ar paveikslais, o kiti mieliau renkasi išskirtinumą iš pagrindų. Taigi, suprantama, kad prie to gali prisidėti ir įtempiamos lubos.

Klasikos gerbėjai

Nors tikimybė, kad klasikos gerbėjai pasiners į mados ir individualumo jūrą nėra didelė, tačiau ji išlieka. Tokiems klientas „Prancūziškos lubos“ siūlo rinktis niekuomet nepabostančius juodos ar baltos spalvos variantus. Jeigu klasikos gerbėjas trokšta ramumos, patariama rinktis baltos matinės plėvelės lubas, kurios suteiks ramybės ir išbaigtumo pojūtį. Na, o juodos blizgios įtempiamos lubos suteiks prabangos ir sugrąžins namams gyvybę.

Netramdomos sielos

Juk visi pažįstame tokį žmogų, kuris visą savo pasaulį nuspalvina ryškiausiomis spalvomis. Štai tokiems žmonės „Prancūziškų lubų“ meistrai rekomenduoja rinktis spalvas net ir luboms. Ryškiai geltonos, raudonos ar mėlynos įtempiamos lubos – pasirinkimas begalinis. Todėl net ir išrankiausi bei itin mėgstantys spalvų harmoniją galės rasti savo mylimiausią sprendimą.

Gėlių vaikai

Čia gėlių vaikai suprantami ne ta, visiems gerai žinoma, prasme, bet pačia paprasčiausia – kaip gėlių mylėtojai. Net jeigu dievinate orchidėjas ar ramunes, „Prancūziškų lubų“ atstovai greičiausiai ras jums tinkamą lubų plėvelę. Įtempiamos lubos, gėlių mylėtojams, gali virsti žavinga ir spalviškai interjerą atitinkančia gėlių pieva, kurios nesinorės palikti.

Ramybės kūrėjai

Daugelis šiuolaikinių žmonių ieško ramybės pasitelkdami įvairiausius sprendimus, todėl nekeista, kad tam pasitarnauja ir įtempiamos lubos. Populiariausi ir tikrai vis dar madingi yra smėlio, pilki ar kiti, itin švelnūs, žemiški atspalviai. Pasirinkimas tikrai platus, todėl lubos bus lengvai pritaikomos prie jau egzistuojančio interjero ar madingų detalių.

Raštų mylėtojai

2019-tieji geometrijos mylėtojų metai, tačiau „Prancūziškos lubos“ jau gana seniai savo klientams siūlo platų spektrą lubų plytelių išmargintų įvairiausiais raštais. Tai ir neįvardinamas margumynas, ir subtilios geometrinių figūrų užuomazgos, kurios bet kuriuos namus pavers įdomiais ir jaukiais.