Įtempiamos lubos 2019-tųjų interjero dizaine

Įtempiamos lubos 2019-tųjų interjero dizaine

Nors kartais atrodo, kad lubos – niekuo su interjero dizainu nesusijusi kambario (ar visų namų) dalis, tačiau taip manantys labai klysta. Pamėginkite grįžti į tuos laikus, kai mados viršūnėse plūduriavo putų poliesteris išmargintas įvairiausiais raštais, juk tuo metu lygios ar spalvingos lubos buvo tikra katastrofa. Taigi 2019-tieji diktuoja naujas tendencijas, o įtempiamos lubos mėgina neatsilikti.

Natūralumas

Nors įtempiamos lubos nėra gaminamos iš medžio ar panašių medžiagų, jos visgi gali būti spalvingos ir atkartoti natūralių medžiagų raštus. Taip pat galima nepabijoti interpretuoti šią naują mados tendenciją ir lubose atspindėti saulėtą vasaros dienos dangų, o pasitelkus apšvietimą tokios lubos gali virsti ir giedru nakties dangumi.

Matiniai paviršiai

Nuo stalo iki lubų šie metai skirti matiškumui. Tiesa, ne visi mėgaujasi visiškai „plokščiu“ interjeru, todėl verta apgalvoti,kurioje namų dalyje atspindėsite šiųmetę madą. Turbūt vienas paprasčiausių sprendimų – matinės įtempiamos lubos. Taip galėsite be vargo pritaikyti jums patinkančius baldus ar kitus interjero akcentus ir vis vien gyventi madinguose namuose.

Gėlėti raštai

2019-tieji seka praėjusių metų madas ir vis dar neapleidžia gėlių. Prancūziškos įtempiamos lubos turi, atrodo, nesibaigiantį plėvelių pasirinkimą, todėl ir įvairiausių gėlių raštų čia apstu. Kiekvienas norintis pagyvinti savo interjerą ir, tuo pačiu, įnešti skoningą mados prieskonį, atras sau tinkamą variantą.

Sodrios spalvos

Nesvarbu ar dievinate raudoną, ar jau dabar įsivaizduojate, kaip žavingai į jūsų interjerą įsilies smaragdinė žalia – šie metai skirti spalvoms. Būtent įtempiamos lubos čia gali puikiai pasitarnauti. Ypač jeigu pasiliksite prie praėjusiais metais itin madingų šviesių spalvų sienų, tai lubos taps jūsų pagrindiniu kambario akcentu. Užteks tik padėti atitinkamos spalvos vazą ar pagalvėlę ir turėsite pilnai išpildytą madingą interjerą.

Juoda/balta

Nors niekam nerekomenduojame savo namų paverti šachmatų lenta, tačiau balta ir juoda spalvos pripažįstamos klasika, todėl jos puikiai dera bene kiekviename interjere. Visgi užtamsinti sienas juoda spalva būtų tikrai ne pati protingiausia idėja. Palikite dabar madingas šviesias sienas, o juodos įtempiamos lubos iššauks puikų kontrastą. Pasirinkus blizgią lubų plėvelę toks kambarys įgaus dar ir prabangaus spindesio.