Įtempiamos lubos jūsų namuose: spalvos ir tekstūros

Įtempiamos lubos jūsų namuose: spalvos ir tekstūros

Įtempiamos lubos vis dažniau tampa pagrindiniu pasirinkimu. Turbūt didžioji dalis šių pasirinkimų atsiranda iš poreikio švariai bei šiuolaikiškai įrengti ne tik biurus, bet ir savo gyvenamąsias erdves. Tačiau net ir renkantis įtempiamas lubas reikėtų apsvarstyti jų spalvos ir tekstūros pritaikymą kiekvienam kambariui.

Miegamasis

Visų pirma reikėtų žinoti, kad vos įtempus lubas jos, kurį laiką, gali skleisti nemalonų plastiko kvapą. Tai visiškai normalu, bet pirmąją naktį miegoti šiame kambaryje gali ir nesinorėti. Tačiau įtempiamos lubos miegamajame atrodys išties prabangiai ir solidžiai. „Prancūziškos lubos“ atstovas pataria atkreipti dėmesį į bendrą kambario stilių ir pamėginti nenutolti nuo jo.

Žinoma, jeigu jūsų kambarys ir jame esantys baldai yra labai ryškūs, ar atvirkščiai, labiau mėgstate šviesias spalvas, tamsios lubos gali kiek apsunkinti aplinką. Kita vertus, jeigu miegamajam renkatės tamsesnes, sodresnes spalvas, tai ir tamsios lubos čia atrodys itin prabangiai. Tiesa, tokiems kambariams rekomenduojama rinktis matines lubas, kurios dailiai apjungs visas detales ir padės išlaikyti jaukumą.

Vonios kambarys

Vonios kambaryje įtempiamos lubos atrodys ne tik prabangiai, bet ir labai švariai. Kadangi daugelis vonios kambarių neturi langų, tai žinoma, labiausiai čia patariama įrengti šviesių spalvų įtempiamas lubas: baltą, geltoną ar kitą, jūsų mėgstamą spalvą. Šios spalvos padės išlaikyti jaukumą net ir tuomet, kai į kambarį nepatenka natūrali šviesa.

Taip pat vonios kambariui verčiau rinktis blizgias įtempiamas lubas, kurios taip, kaip ir šviesios spalvos, gerai atspindi šviesą ir padės dar labiau iššviesinti aplinką. Tiesa, „Prancūziškos lubos“ atstovas primena, kad įtempiamos lubos vonios kambaryje pasitarnaus ir kaip savotiškas draudimas. Įtempiamų lubų plėvelė gali atlaikyti nemažą svorį, todėl užliejimo atveju vanduo gali susilaikyti plėvelėje ir nesugadinti jūsų vonios kambario įrenginių bei baldų.

Virtuvė

Įtempiamos lubos virtuvėje yra išties puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina modernų interjerą. Tačiau virtuvėje, kaip ir vonioje, įtempiamos lubos gali išgelbėti nuo užliejimo, kuris daugiabučiuose namuose įvyksta dažniau nei galima įsivaizduoti.

Virtuvėje taip pat verčiau rinktis blizgias įtempiamas lubas, tačiau šiame kambaryje galite pasitelkti visą savo fantaziją ir išlaisvinti norus. Virtuvėje tiek vienspalvės, tiek raštuotos lubos atrodys išties žavingai neatsižvelgiant į tai, kokios spalvos plėvelės pageidausite. „Prancūziškos lubos“ įtempiamų lubų ekspertas primena, kad plėvelių spalvų ir raštų pasirinkimas – kone begalinis, todėl kiekvienas tikrai atras savo mėgstamiausią.