Įtempiamos lubos pagal metų laikus: kas tinka jums?

Įtempiamos lubos pagal metų laikus: kas tinka jums?

Atvykus į parduotuvę, kurioje yra daugiau nei vienas pasirinkimas, daugelį apima baimė išsirinkti kažką, kas tik iš pirmo žvilgsnio atitinka poreikius, tačiau pagyvenus – atsibosta. Argi ne šaunu būtų gauti tai, kas puikiai atitiktų visus poreikius iš pirmo karto? „Prancūziškos lubos“ specialistai pamėgino išskirti keturis žmonių tipus, kuriems labiau nei kitiems turėtų patikti tam tikros įtempiamos lubos.

Pavasaris

Pavasariniai žmonės, nesvarbu ar jie gimė pavasarį, ar tai – tiesiog mėgstamiausias jų metų laikas, dažnai būna itin gyvi ir smagūs. Juos traukia švelnios pastelinės spalvos, jie puikiai supranta apšvietimo svarbą ir pilnai mėgaujasi gyvenimu.

Pagal tai galima spręsti, kad tokiems žmonėms patiks tai, kas gyva ir nauja. Galbūt tai netikėta spalva, o gal net ir gaivus gėlių motyvas. Tiesa, ir apšvietimo galimybės čia gali būti kiek kitokios nei įprastai: įmantrios formos šviestuvai ar neįprastų spalvų lemputės.

Vasara

Vasarai ir jos gerbėjams tikri tiks viskas, kas ryšku, gaivališka ir stipru. Tai gali būti ir ryškiai raudonos blizgios ir geltonos matinės įtempiamos lubos. Svarbu, kad namuose būtų galima džiaugtis buvimu su draugais ir artimaisiais.

Taip pat verta atkreipti dėmesį į apšvietimą. Kadangi vasaros mėgėjai linkę prie ryškių spalvų, tai apšvietimą patartina rinktis kiek švelnesnį. Tokį, kuris neerzintų vakare įjungus šviesą. Tačiau tikri vakarėlių liūtai gali drąsiai rinktis ir ryškias šviesas, kurios padės, kai vakarėlis prasitęs ir po saulės laidos.

Ruduo

Rudens žmonės laikomi pačiais tamsiausiais ir melancholiškiausiais, tačiau mes žinome, kad tai – ne tiesa. Rudenio gerbėjai itin vertina ramybę ir namų jaukumą, todėl jiems puikiai tiks švelnios ir neišsišokančios spalvos ir tekstūros. Gilios oranžinės ar švelniai rusvos matinė įtempiamos lubos taps ne tik miegamojo, bet ir darbo ar svečių kambario akcentu, kur būti norėsis.

Tiesa, kuo blankesnis apšvietimas, tuo didesnė tikimybė, kad  toks interjeras gali tapti labiau niūrus nei ramus. Gerai apgalvokite visas detales ir verčiau rinkitės kiek ryškesnį lubų apšvietimą. Žinoma, tai nereiškia, kad jums reikėtų atsisakyti jaukaus židinio ar švelnios toršero šviesos.

Žiema

Žiemos žmonės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tamsūs ir atšiaurūs, bet iš tiesų, jie bene patys šviesiausi iš visų. Balto sniego patalo įkvėpti jie dažnai renkasi itin šviesius spalvų tonus ir lengvą blizgesį, kuris primena saulėje spindinčias snaiges.

Žiemos niūrumui nugalėti čia puikiai tiks ir ryškesnis į lubas įleidžiamas apšvietimas. Pasirinkus tokią kambario apdailą bus daug lengviau išsirinkti ir baldus ar dekoro detales. Turbūt todėl švara dvelkiančios baltos įtempiamos lubos užkariauja didžiosios daugumos širdis.