Įtempiamos lubos skandinaviškame interjere

Įtempiamos lubos skandinaviškame interjere

Pastaruoju metu itin populiarėja iš šiaurės atklydęs minimalizmu ir gamta dvelkiantis interjero dizainas, bendrai vadinamas skandinavišku stiliumi. Tai balti, pilkšvi, rudi ir mėlyni atspalviai tarpusavyje kuriantys gamtai artimą namų paveikslą. Tačiau retas kuris į tokį interjerą įtraukia įtempiamas lubas. O visai be reikalo. Pateikiame keletą pasiūlymų, kaip įtempiamos lubos gali įsilieti į skandinavišką namų dizainą.

Sniego baltumas

Visų pirma, verta paminėti, kad pasirinkdami baltas įtempiamas lubas tikrai neprašausite, nesvarbu kokį stilių kuriate namuose. Tačiau skandinaviškas dizainas ypač gerai priima sniego baltumu padabintus akcentus. Ir nors baltas matinis paviršius tikrai gražiai atrodo daugelyje erdvių, šiuo atveju įtempiamos lubos itin gerai atrodys, jeigu nepabijosite blizgesio.

Medžio imitacija

Įtempiamos lubos nebūtinai turi būti tik vienspalvė plėvelė ištempta ant kambario lubų. Šiuo metu yra gana platus plėvelių pasirinkimas, kur ne tik rasite savo spalvą ir tekstūrą, bet galėsite užsisakyti ir įvairiais raštais išmargintas lubas su fotospauda.

Skandinaviškam stiliui atspindėti turbūt geriausiai tiks realistiškas medžio rievių paveikslas. Čia galima rinktis spalvą ar rašto dydžius pasitariant su įtempiamų lubų specialistais. Taip ne tik sukursite norimą stilių, bet ir įnešite į savo namus originalumo bei išskirtinumo.

Dangaus mėlis

Vienas iš išskirtiniausių skandinaviško stiliaus akcentų – mėlynos spalvos dekoro detalės išsibarstę visame namų interjere. Nors dažniausiai jos būna nedidelės ir tiesiog švelniai akcentuoja šeimininkų pasirinkimus, nebūtina laikytis tradicinių sprendimų.

Kadangi įtempiamos lubos gali būti įvairiausių spalvų ir raštų, tai šiaurietiški mėlyni atspalviai tikrai nėra išimtis. Pasirinkti galite ne tik tarp matinių ir blizgių vienspalvių paviršių, bet, kaip ir minėta anksčiau, galite išsirinkti originalų ar tik jūsų namus puošiantį įtempiamų lubų raštą.

Svarbu suprasti kad namų stilius gali būti kintantis bėgant metams ar net vos prabėgus porai mėnesių, tačiau lubos – ilgalaikis sprendimas, kurio nereikėtų specialiai derinti tik prie vieno dizaino. Išsirinkite tai, kas tikrai jus džiugins kasdien ne vienerius metus. O turėdami spalvinį pagrindą aplink jį kurkite savo namų jaukumą.