Įtempiamų lubų pliusai, kurie vilioja net ir skeptikus

Įtempiamų lubų pliusai, kurie vilioja net ir skeptikus

Būsto įrengimas ir paruošimas gyvenimui užima nemažai laiko, atima jėgų ir tikrai kainuoja nemažus pinigus. Todėl daugelis įrenginėdami namus atsižvelgia į sprendimų tvarumą, kokybiškumą ir praktiškumą. Akivaizdu, kad vis didesnė dalis jų ima žvalgytis ir į įtempiamas lubas, kurios jau tikrai užsitarnavo savo gerą vardą.

Greitis

Greita ir švaru – tai lyg įtempiamų lubų sinonimai. Pilnas įtempimas, nuo išmatavimo iki stiklo lygumo, užtrunka tik iki dvejų dienų. Todėl čia tikrai nereikės ilga vargti su nuolat namuose zujančiais darbininkais. Taip pat nervų sutaupys ir tai, kad šis lubų montavimo būdas yra itin švarus ir nereikalaujantis likusio kambario apklijavimų ar saugojimo. Todėl medžiagų likučius ar kitas darbo atliekas tikrai išsineš patys darbuotojai.

Saugumas

Prieš dešimtmetį lubų nelygumus buvome linkę slėpti putplasčio sluoksniu, tačiau šis buvo ir yra ne pats saugiausias namų dekoravimo variantas. Įtempiamos lubos turi labai aukšta atsparumą karščiui, todėl jos tikrai neturėtų atšokti, deformuotis ar tapti gaisro priežastimi. Kita vertus, jos itin tamprios. Todėl įtemptos vonios kambaryje ar virtuvėje gali padėti apsaugoti jūsų turtą nuo sugadinimo tuo atveju, jeigu kaimynams viršuje įvyko nelaimė dėl vamzdžių.

Grožis

Dar sovietmečiu statytų daugiabučių ar kitų namų sienos, grindys ir lubos tikrai nėra lygios. Kai kur skirtumas tarp vieno ir kito kampo gali skirtis kone 10 centimetrų. Tam, kad pavyktų išlyginti tokias nelygias lubas teks gerai paplušėti. Tačiau pasirinkus įtempiamas lubas, lubų lygumu džiaugtis galima itin greitai, pigiai ir paprastai. Taip pat labai svarbu ir tai, kad renkantis įtempiamas lubas galima pasirinkti ir jų paviršiaus užbaigimą, spalvą ar net raštą. Ką kitu atveju išgauti būtų sunku ar net neįmanoma.

Praktiškumas

Kadangi įtempiamos lubos – plėvelė, tai jų priežiūra nereikalauja jokių išskirtinių gebėjimų ar specialių priemonių. Užteks tik saugoti jas nuo aštrių objektų, o išsipurvinus nuplauti suvilgyta mikro pluošto šluoste ir jūsų įtempiamos lubos vėl atrodys kaip naujos. Na, o jeigu jau susidursite su didesnėmis bėdomis, tai Prancūziškoms luboms taikoma net 10-ties metų garantija, todėl iškilusias bėdas galėsite patikėti profesionalams.