Nuo ko priklauso įtempiamų lubų kokybė?

Nuo ko priklauso įtempiamų lubų kokybė?

Turbūt daugeliui, besiruošiant namų ar biuro remontui, kyla daug klausimų dėl technikų, medžiagų ir meistrų įvairovės. Ypač daug laiko ir nuomonių reikalauja lubų pasirinkimas, nes tai – ir dailus kambario akcentas, ir į akis tikrai krentanti didelė kambario dalis.

Norėdami išvengti didelių išlaidų ir sutaupyti laiko, remontui pasiruošę žmonės, vis dažniau renkasi įtempiamas lubas. Tai laiką taupantis sprendimas, kuris nereikalauja specialaus pasirengimo. Tačiau augant įtempiamų lubų populiarumui, ima augti ir šių lubų montuotojų kiekiai. Kaip išsirinkti tinkamą meistrą ir nesuklysti renkantis įtempiamas lubas, pasakoja „Prancūziškos lubos“ specialistas.

Gero meistro pasirinkimas – pusė darbo

Šiuo metu itin populiaru „šokti ant bangos“, todėl verslūs žmonės, vos pajutę, kad kažkas ima populiarėti, tuojau pradeda užsiimti madinga veikla. „Anokia čia paslaptis, kad įtempiamos lubos dabar tikrai madingas sprendimas, o tai reiškia, kad ir uždirbti iš to įmanoma. Todėl nekeista, kad per pastaruosius keletą metų įtempiamų lubų montuotojų atsiranda vis daugiau.“, – teigia įtempiamų lubų ekspertas.

Tačiau vos pradėjęs darbą meistras dar tikrai neišmano visų subtilybių ir galimų nutikimų, todėl ir jo darbas dar negali būti visu šimtu procentų vadinamas kokybišku. „Laikas ir praktika – geriausi kiekvieno meistro mokytojai. Todėl renkantis įtempiamų lubų montuotojus verta žinoti, kiek laiko jie dirba, kiek darbų atlieka. Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į jau atliktų darbų pavyzdžius. Taip bus daug paprasčiau išsirinkti tikrus profesionalus.“, – pataria jau dešimtmetį skaičiuojančių „Prancūziškų lubų“ specialistas.

Kokybiškos priemonės suteikia didesnę garantiją

Nors nėra nei vieno meistro, kuris neklystų, dar dažniau jiems koją pakišti gali medžiagos, su kuriomis šie meistrai dirba. Tiesa, čia taip pat labai svarbus darbo laikas, nes kuo meistras ilgiau dirba, tuo didesnė tikimybė, kad jis jau žino pačius geriausius gamintojus ir dirba tik su tikrai kokybiškomis medžiagomis.

Įtempiamų lubų specialistas teigia, kad įtempiamų lubų plėvelė, daugeliu atvejų, ateina kartu su montuotoju, todėl čia yra dvi išeitys: „Kadangi daugelis meistrų jau turi konkrečius plėvelių gamintojus, tai užsakovas turi du pasirinkimus. Jis gali išsirinkti gerą meistrą ir pasitikėti jo sprendimu arba gali „išsigooglinti“ norimą plėvelę ir tuomet susirasti meistrą, kuris su ja dirba. Tikrų profesionalų, kurie dirbtų su daugelio gamintojų plėvelėmis tikrai mažai ir turbūt ne veltui.“

Čia verta atkreipti dėmesį, kad nėra svarbu ar lubų plėvelės norite blizgios ar matinės. Būtent plėvelės gamintojas gali padidinti suteikiamos garantijos laiką bei užtikrinti įtempiamų lubų plėvelės kokybę.